Про компанію

(098) 96-37-887 info@zpo.com.ua

Підприємство «ЗПО» спеціалізується на виробництві вантажних підйомників.

100+ задоволених клієнтів

Понад 100 задоволених клієнтів по всій Україні за роки нашої роботи. Кваліфіковані фахівці і власний проектний відділ «ЗПО» розробляють і обслуговують як стандартні, так і унікальні вантажопідйомні пристрої.

В даний час продукція нашої компанії вирішує вантажопідйомні завдання в складських приміщеннях, логістичних комплексах, магазинах, виробничих підприємствах, і ресторанах по всій Україні.

Працюємо по всій Україні: надаємо послуги з монтажу та обслуговування підйомників, як у великих містах України, так і в невеликих населених пунктах. Фахівці нашої команди мають у своєму розпорядженні дозвільними документами і необхідними сертифікатами для ведення професійної діяльності.

наші переваги

Чому Вам вигідно працювати з нами?

  • ЦІНА-ЯКІСТЬ – При випуску продукції орієнтуємося на золоту середину “Якісне вантажопідйомне обладнання за прийнятною ціною”.
  • ЦІНОВА ПОЛІТИКА – Гнучка цінова політика для наших партнерів і клієнтів.
  • АСОРТИМЕНТ – Широке охоплення потреб українського бізнесу та індивідуальні рішення, кожен 5 запит задовольняємо складським запасом.
  • ГАРАНТІЯ – Ми продаємо якісне вантажопідйомне обладнання, надаємо дієву гарантію на нашу продукцію і забезпечуємо якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування нашої продукції по всій території України.
  • ПЕРСОНАЛ – Кваліфіковані співробітники компанії «ЗПО» в найкоротші терміни оброблять Ваш запит і нададуть професійну допомогу в правильному виборі типу підйомного пристрою і технічних питаннях.
  • СЕРВІС ТА РЕМОНТ – Забезпечуємо кваліфіковане сервісне обслуговування. Ви можете бути впевнені в тому, що наша продукція вам прослужить довго, розрахунковий термін експлуатації до 7 років!
  • ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ – Розташування нашого офісу в Києві і виробництва в Київській області, дозволяють нам комфортно і швидко взаємодіяти з нашими партнерами і клієнтами і здійснювати ефективну логістику.

підйомне і перевантажувальний обладнання для складської логістики

Купуючи підйомник у нас, ви отримуєте надійне обладнання, просте в експлуатації і зручне в обслуговуванні. Ознайомитися з продукцією, що випускається.

Ми працюємо на результат: надійне і якісне обладнання за доступною ціною.

© 2020 zpo.com.ua